Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
Машки дуксер
Код на производ:
(UMA221M602-01)
UMBRO

UMBRO Basic Logo

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Basic Logo машкиот дуксер со капуљача е парче облека идеално за повеќеслојно облекување. Одлично може да се вклопи со долен дел тренерки или со вашите омилени фармерки, а може да се носи и како тенка јакна, кога ви треба дополнителна топлина за време на свежитете вечери. Прилагодливата капуљача и еластичниот дел на ракавите овозможуваат идеално вклопување. Спецификација: Машки lifestyle дуксер со капуљача Целосно затворање со патент Еластични делови на ракавите и половината Прилагодлива капуљача Предни џебови Umbro лого.
Подетално

Umbro Basic Logo машкиот дуксер со капуљача е парче облека идеално за повеќеслојно облекување. Одлично може да се вклопи со долен дел тренерки или со вашите омилени фармерки, а може да се носи и како тенка јакна, кога ви треба дополнителна топлина за време на свежитете вечери. Прилагодливата капуљача и еластичниот дел на ракавите овозможуваат идеално вклопување.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер со капуљача
 • Целосно затворање со патент
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Прилагодлива капуљача
 • Предни џебови
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош