Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED
Машки дуксер
Код на производ:
(H21562)
adidas

adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS WINTERIZED

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas M FI 3B Hoodie е машки lifestyle дуксер, парче што ќе сакате да го носите секој ден. Овој дуксер може да се носи во многу различни комбинации на облека и за секоја пригода. Изработен е од исклучително мек материјал кој ќе одговара на вашата кожа и ќе ви даде максимална удобност. Еластичните делови на ракавите и половината ќе го држат на место додека сте во движење. Спецификација: Еластични делови на ракавите и половината Боја: портокалова, црна Код на производот: H21562 .
Подетално

аdidas M FI 3B Hoodie е машки lifestyle дуксер, парче што ќе сакате да го носите секој ден. Овој дуксер може да се носи во многу различни комбинации на облека и за секоја пригода. Изработен е од исклучително мек материјал кој ќе одговара на вашата кожа и ќе ви даде максимална удобност. Еластичните делови на ракавите и половината ќе го држат на место додека сте во движење.

Спецификација:

 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Боја: портокалова, црна
 • Код на производот: H21562
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

аdidas M FI 3B Hoodie е машки lifestyle дуксер, парче што ќе сакате да го носите секој ден. Овој дуксер може да се носи во многу различни комбинации на облека и за секоја пригода. Изработен е од исклучително мек материјал кој ќе одговара на вашата кожа и ќе ви даде максимална удобност. Еластичните делови на ракавите и половината ќе го држат на место додека сте во движење.

Спецификација:

 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Боја: портокалова, црна
 • Код на производот: H21562
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош