Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Therma Full-Zip
NIKE Therma Full-Zip
NIKE Therma Full-Zip
NIKE Therma Full-Zip
NIKE Therma Full-Zip
NIKE Therma Full-Zip
NIKE Therma Full-Zip
NIKE Therma Full-Zip
NIKE Therma Full-Zip
NIKE Therma Full-Zip
Машки дуксер
Код на производ:
(CU6231-356)
NIKE

NIKE Therma Full-Zip

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike THERMA е машки дуксер со капуљача кој е идеален за тренинг во текот на студените денови. Стандардниот крој, со еластични делови во пределот на половината и на ракавите, кои се таму за да ја задржат топлината и да ги спречат непотребните движења, е дел од класичниот Nike стил на дуксери. Технологијата Dri-FIT ја апсорбира потта од површината на кожата и ви овозможува да останете суви додека вежбате. Ткаенината Nike Therma помага да се задржи топлината, додека страничните џебови обезбедуваат простор за складирање на вашите ситници. Прилагодливата капуљача дополнително ќе ве заштити од студеното време, а рацете можете да ги загреете во кенгур џебовите. Спецификација: Состав: 100% полиестер Машинско перење Стандарден крој Патент Кенгур џебови.
Подетално

Nike THERMA е машки дуксер со капуљача кој е идеален за тренинг во текот на студените денови. Стандардниот крој, со еластични делови во пределот на половината и на ракавите, кои се таму за да ја задржат топлината и да ги спречат непотребните движења, е дел од класичниот Nike стил на дуксери. Технологијата Dri-FIT ја апсорбира потта од површината на кожата и ви овозможува да останете суви додека вежбате. Ткаенината Nike Therma помага да се задржи топлината, додека страничните џебови обезбедуваат простор за складирање на вашите ситници. Прилагодливата капуљача дополнително ќе ве заштити од студеното време, а рацете можете да ги загреете во кенгур џебовите.
Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Машинско перење
 • Стандарден крој
 • Патент
 • Кенгур џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike THERMA е машки дуксер со капуљача кој е идеален за тренинг во текот на студените денови. Стандардниот крој, со еластични делови во пределот на половината и на ракавите, кои се таму за да ја задржат топлината и да ги спречат непотребните движења, е дел од класичниот Nike стил на дуксери. Технологијата Dri-FIT ја апсорбира потта од површината на кожата и ви овозможува да останете суви додека вежбате. Ткаенината Nike Therma помага да се задржи топлината, додека страничните џебови обезбедуваат простор за складирање на вашите ситници. Прилагодливата капуљача дополнително ќе ве заштити од студеното време, а рацете можете да ги загреете во кенгур џебовите.
  Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Машинско перење
 • Стандарден крој
 • Патент
 • Кенгур џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CW0713-010
  3.114 ДЕН
  Заштеда 35%
  4.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош