Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CW6122-011)
NIKE

NIKE Academy

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE ACADEMY се долен дел машки тренерки. Многу е удобен и лесен. Изработен е од мек и издржлив полиестер, кој дава чувство на мекост и удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивните тренинзи се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Заострениот крој, патентите на ногавиците и растегливиот појас околу половината ги спречуваат непотребните движења. Двата странични џебови се практични за складирање на ситници. Спецификација: Состав: 100% полиестер Дозволена е перење во машина .
Подетално

NIKE ACADEMY се долен дел машки тренерки. Многу е удобен и лесен. Изработен е од мек и издржлив полиестер, кој дава чувство на мекост и удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивните тренинзи се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Заострениот крој, патентите на ногавиците и растегливиот појас околу половината ги спречуваат непотребните движења. Двата странични џебови се практични за складирање на ситници.

Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Дозволена е перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE ACADEMY се долен дел машки тренерки. Многу е удобен и лесен. Изработен е од мек и издржлив полиестер, кој дава чувство на мекост и удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивните тренинзи се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Заострениот крој, патентите на ногавиците и растегливиот појас околу половината ги спречуваат непотребните движења. Двата странични џебови се практични за складирање на ситници.

Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Дозволена е перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош