Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски тренерки
Код на производ:
(DD5860-011)
NIKE

NIKE Sportswear

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear женските lifestyle тренерки се направени од рециклирани материјали. Создадени се за секојдневна и динамична дневна рутина полна со спонтани настани и непланирани предизвици. Се состојат од долен дел инспириран од моделите за трчање и горен дел со патент, кој лесно може да се комбинира со вашите омилени патики. Џебовите на двата дела обезбедуваат доволно безбеден простор за сите ваши ситници без кои не го започнувате денот. Контрастната графика во форма на Futura логото и препознатливото Nike брендирање ви помагаат да блеснете оваа сезона во колекцијата на Nike Sportswear. Поддржете ја оваа иницијатива Move to Zero, со која Nike сака да го намали постоењето на пластичниот отпад облечете ги Nike Sportswear женските lifestyle тренерки.   Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Стандарден крој Еластичен појас на долниот дел Предни џебови Патент на горниот дел Странични џебови Futura лого Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear женските lifestyle тренерки се направени од рециклирани материјали. Создадени се за секојдневна и динамична дневна рутина полна со спонтани настани и непланирани предизвици. Се состојат од долен дел инспириран од моделите за трчање и горен дел со патент, кој лесно може да се комбинира со вашите омилени патики. Џебовите на двата дела обезбедуваат доволно безбеден простор за сите ваши ситници без кои не го започнувате денот. Контрастната графика во форма на Futura логото и препознатливото Nike брендирање ви помагаат да блеснете оваа сезона во колекцијата на Nike Sportswear. Поддржете ја оваа иницијатива Move to Zero, со која Nike сака да го намали постоењето на пластичниот отпад облечете ги Nike Sportswear женските lifestyle тренерки.

  Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас на долниот дел
 • Предни џебови
 • Патент на горниот дел
 • Странични џебови
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear женските lifestyle тренерки се направени од рециклирани материјали. Создадени се за секојдневна и динамична дневна рутина полна со спонтани настани и непланирани предизвици. Се состојат од долен дел инспириран од моделите за трчање и горен дел со патент, кој лесно може да се комбинира со вашите омилени патики. Џебовите на двата дела обезбедуваат доволно безбеден простор за сите ваши ситници без кои не го започнувате денот. Контрастната графика во форма на Futura логото и препознатливото Nike брендирање ви помагаат да блеснете оваа сезона во колекцијата на Nike Sportswear. Поддржете ја оваа иницијатива Move to Zero, со која Nike сака да го намали постоењето на пластичниот отпад облечете ги Nike Sportswear женските lifestyle тренерки.

  Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас на долниот дел
 • Предни џебови
 • Патент на горниот дел
 • Странични џебови
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош