Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT
NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT
NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT
NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT
NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT
NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT
NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT
NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT
NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT
NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT
Детски тренерки
Код на производ:
(DA5596-454)
NIKE

NIKE CR7 Y NK DF TRCK SUIT

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT CR7 е дечија тренерка за фудбал која носи дизајн инспириран од стилот на Роналдо. Се состои од дуксер со патент и долен дел со прилагодлив појас. Удобната ткаенина со Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од кожата и помага да се одржи чувството на сувост и удобност. Долниот дел на тренерката, на ногавиците има патент што овозможува лесно соблекување дури и преку патиките. Логото CR7 оддава почит на експлозивната брзина на Роналдо на теренот. Спецификација: Детска тренерка за фудбал Стандарден крој за удобност Дуксер со патент и долен дел со еластичен појас Џебови со патент Dri-FIT технологија Состав: 100 % полиестер .
Подетално

Nike Dri-FIT CR7 е дечија тренерка за фудбал која носи дизајн инспириран од стилот на Роналдо. Се состои од дуксер со патент и долен дел со прилагодлив појас. Удобната ткаенина со Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од кожата и помага да се одржи чувството на сувост и удобност. Долниот дел на тренерката, на ногавиците има патент што овозможува лесно соблекување дури и преку патиките. Логото CR7 оддава почит на експлозивната брзина на Роналдо на теренот.

Спецификација:

 • Детска тренерка за фудбал
 • Стандарден крој за удобност
 • Дуксер со патент и долен дел со еластичен појас
 • Џебови со патент
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 100 % полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT CR7 е дечија тренерка за фудбал која носи дизајн инспириран од стилот на Роналдо. Се состои од дуксер со патент и долен дел со прилагодлив појас. Удобната ткаенина со Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од кожата и помага да се одржи чувството на сувост и удобност. Долниот дел на тренерката, на ногавиците има патент што овозможува лесно соблекување дури и преку патиките. Логото CR7 оддава почит на експлозивната брзина на Роналдо на теренот.

Спецификација:

 • Детска тренерка за фудбал
 • Стандарден крој за удобност
 • Дуксер со патент и долен дел со еластичен појас
 • Џебови со патент
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 100 % полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка CV1500-010
Детските фудбалски тренерки Nike KM Y NK DRY TRK SUIT K се наменети за момчиња. Составе...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка AO0794-011
2.793 ДЕН
Заштеда 30%
3.990 ДЕН
Помош