за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
Код на производ: IS1506
adidas

adidas Tiro

Код на производ: IS1506
Код на производителот: KMQ39
adidas Tiro машкиот дуксер е совршен избор за шетање низ градските улици или уживање во природа. Овој adidas Tiro дуксер ја комбинира издржливоста на уличната мода со препознатливиот изглед на Tiro. Со класичните 3-ленти по должината на ракавите и adidas Badge of Sport логото на градите, вие го претставувате вашиот бренд во текот на денот. Џебовите обезбедуваат практичен простор за складирање, додека ребрестите ластици ја одржуваат вашата облека едноставна, но ефективна. Удобен и лесен, тој е направен од мека мешавина на материјали и се одликува со смели детали како контрастна плоча на рамениците и контрастни ребрести облоги. Без разлика дали одите во градот или одите во теретана, ова е привлечен изглед. Овој дуксер е делумно направен од рециклирани и обновливи материјали, нудејќи одговорен пристап кон модата. Спецификација: Машки дуксер Затвореање на патент Странични џебови adidas лого.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
3.002 ДЕН
Заштеда: 1.286 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Tiro машкиот дуксер е совршен избор за шетање низ градските улици или уживање во природа. Овој adidas Tiro дуксер ја комбинира издржливоста на уличната мода со препознатливиот изглед на Tiro. Со класичните 3-ленти по должината на ракавите и adidas Badge of Sport логото на градите, вие го претставувате вашиот бренд во текот на денот. Џебовите обезбедуваат практичен простор за складирање, додека ребрестите ластици ја одржуваат вашата облека едноставна, но ефективна. Удобен и лесен, тој е направен од мека мешавина на материјали и се одликува со смели детали како контрастна плоча на рамениците и контрастни ребрести облоги. Без разлика дали одите во градот или одите во теретана, ова е привлечен изглед. Овој дуксер е делумно направен од рециклирани и обновливи материјали, нудејќи одговорен пристап кон модата. Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Затвореање на патент
 • Странични џебови
 • adidas лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  5.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Tiro
  Тренерка
  adidas Tiro