Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN JMBN
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN JMBN
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN JMBN
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN JMBN
Детска маица
Код на производ:
(95A739-023)
NIKE

NIKE JORDAN JDB JUMPMAN JMBN

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman Graphic е детска маица за момчиња која е креирана во безвременски стил со класичната и добро познатата графика, која недвосмислено го покажува вашиот фаворит. Jumpman логото кое се наоѓа на градите јасно покажува кој е апсолутен фаворит и на теренот. Таа може да се носи за време на тренинг или во текот на секојдневните училишни активности. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде совршен избор за младите надежи на тимот на Jordan во текот на нивните активни и динамични денови. Изработен е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека идните кошаркарски надежи доминираат каде и да се појават во Nike Jordan Jumpman Graphic детската маица за момчиња. Спецификација: Детска маица за момчиња - lifestyle Стандарден крој Краток ракав Jumpman лого Машинско перење Состав: 100% памук Боја: црна .
Подетално

Nike Jordan Jumpman Graphic е детска маица за момчиња која е креирана во безвременски стил со класичната и добро познатата графика, која недвосмислено го покажува вашиот фаворит. Jumpman логото кое се наоѓа на градите јасно покажува кој е апсолутен фаворит и на теренот. Таа може да се носи за време на тренинг или во текот на секојдневните училишни активности. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде совршен избор за младите надежи на тимот на Jordan во текот на нивните активни и динамични денови. Изработен е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека идните кошаркарски надежи доминираат каде и да се појават во Nike Jordan Jumpman Graphic детската маица за момчиња.

Спецификација:

 • Детска маица за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • Jumpman лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Jumpman Graphic е детска маица за момчиња која е креирана во безвременски стил со класичната и добро познатата графика, која недвосмислено го покажува вашиот фаворит. Jumpman логото кое се наоѓа на градите јасно покажува кој е апсолутен фаворит и на теренот. Таа може да се носи за време на тренинг или во текот на секојдневните училишни активности. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде совршен избор за младите надежи на тимот на Jordan во текот на нивните активни и динамични денови. Изработен е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека идните кошаркарски надежи доминираат каде и да се појават во Nike Jordan Jumpman Graphic детската маица за момчиња.

Спецификација:

 • Детска маица за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • Jumpman лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95A844-001
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95A874-023
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95A739-001
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Помош