Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NSW SWOOSH SBB PANT
NIKE M NSW SWOOSH SBB PANT
NIKE M NSW SWOOSH SBB PANT
NIKE M NSW SWOOSH SBB PANT
NIKE M NSW SWOOSH SBB PANT
NIKE M NSW SWOOSH SBB PANT
NIKE M NSW SWOOSH SBB PANT
NIKE M NSW SWOOSH SBB PANT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DD6001-063)
NIKE

NIKE M NSW SWOOSH SBB PANT

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh се машки долен дел тренерки, чиј фокус е на логото што му овозможи на брендот Nike да се издвои од толпата. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Меки, мазни и слоевити, создадени за да овозможат топлинска изолација и бариера од ниските зимски температури. Опуштениот крој, со мрежеста постава и еластични делови на ногавиците, носат пријатно чувство и лесно вклопување за секојдневно носење. Во предните џебови со патент безбедно можете да ги складирате ситниците без кои не можете да замислите ниту еден ден. Облечете ги Nike Sportswear Swoosh долниот дел машки тренерки бидете забележани дури и во гужвата. Спецификација: Машки тренерки долен дел - lifestyle Опуштен крој Еластичен појас Еластични делови на ногавиците Предни џебови со патент Предимензионирано Swoosh лого Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Swoosh се машки долен дел тренерки, чиј фокус е на логото што му овозможи на брендот Nike да се издвои од толпата. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Меки, мазни и слоевити, создадени за да овозможат топлинска изолација и бариера од ниските зимски температури. Опуштениот крој, со мрежеста постава и еластични делови на ногавиците, носат пријатно чувство и лесно вклопување за секојдневно носење. Во предните џебови со патент безбедно можете да ги складирате ситниците без кои не можете да замислите ниту еден ден. Облечете ги Nike Sportswear Swoosh долниот дел машки тренерки бидете забележани дури и во гужвата.

Спецификација:

 • Машки тренерки долен дел - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Предни џебови со патент
 • Предимензионирано Swoosh лого
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Swoosh се машки долен дел тренерки, чиј фокус е на логото што му овозможи на брендот Nike да се издвои од толпата. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Меки, мазни и слоевити, создадени за да овозможат топлинска изолација и бариера од ниските зимски температури. Опуштениот крој, со мрежеста постава и еластични делови на ногавиците, носат пријатно чувство и лесно вклопување за секојдневно носење. Во предните џебови со патент безбедно можете да ги складирате ситниците без кои не можете да замислите ниту еден ден. Облечете ги Nike Sportswear Swoosh долниот дел машки тренерки бидете забележани дури и во гужвата.

Спецификација:

 • Машки тренерки долен дел - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Предни џебови со патент
 • Предимензионирано Swoosh лого
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош