Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Pitch
UMBRO Pitch
UMBRO Pitch
UMBRO Pitch
UMBRO Pitch
UMBRO Pitch
UMBRO Pitch
UMBRO Pitch
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(UMA213M809-02)
UMBRO

UMBRO Pitch

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Umbro PITCH машката маица за фудбал носи препознатлив спортски Umbro изглед. Ова класично парче со рамен крој е неопходно за секој физички активен маж, но и за секој кој го цени квалитетот на ткаенината и удобноста во релаксирачките моменти. Морнарско, сината боја со впечатливо портокалово Umbro лого во пределот на градите ќе ви овозможи да се истакнете каде ѝ да се појавите. Доколку сте љубители на најпопуларниот спорт во светот, нека зборува за вас овој модел кој на себе има скица од фудбалско игралиште. Спецификација: Машка маица за фудбал Кратки ракави Класичен крој Заоблено деколте Umbro лого Состав: 100% памук Боја: темно сина.
Подетално

Umbro PITCH машката маица за фудбал носи препознатлив спортски Umbro изглед. Ова класично парче со рамен крој е неопходно за секој физички активен маж, но и за секој кој го цени квалитетот на ткаенината и удобноста во релаксирачките моменти. Морнарско, сината боја со впечатливо портокалово Umbro лого во пределот на градите ќе ви овозможи да се истакнете каде ѝ да се појавите. Доколку сте љубители на најпопуларниот спорт во светот, нека зборува за вас овој модел кој на себе има скица од фудбалско игралиште.
Спецификација:

 • Машка маица за фудбал
 • Кратки ракави
 • Класичен крој
 • Заоблено деколте
 • Umbro лого
 • Состав: 100% памук
 • Боја: темно сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка

  • Митко Волканоски
   Митко Волканоски

   15.05.2022. 11:53

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица UMA221M807-05
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  654 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица UMA221M800-05
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица UMA221M806-01
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Помош