Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE W NSW ICN CLSH FLC MR JGGR
NIKE W NSW ICN CLSH FLC MR JGGR
NIKE W NSW ICN CLSH FLC MR JGGR
NIKE W NSW ICN CLSH FLC MR JGGR
NIKE W NSW ICN CLSH FLC MR JGGR
NIKE W NSW ICN CLSH FLC MR JGGR
NIKE W NSW ICN CLSH FLC MR JGGR
NIKE W NSW ICN CLSH FLC MR JGGR
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD5029-256)
NIKE

NIKE W NSW ICN CLSH FLC MR JGGR

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долгогодишниот фаворит Nike Sportswear Icon Clash женскиот долен дел тренерки, пристигнува во ново подобрено издание со неочекувани детали. Можете да ги носите за време на целодневните активности или за време на релаксиран викенд во природа. Изработени од мек француски фротир со еластичен појас со добропознатото пријатно чувство, се одличен избор за секојдневно носење. Опуштениот крој се стеснува во долниот дел на ногавиците и носи удобен изглед. Впечатливите детали, заедно со извезеното лого на задната страна, внесуваат поинаков автентичен изглед. Вклучете се во градската авантура со Nike Sportswear Icon Clash женскиот долен дел тренерки. Спецификација: Женски тренерки долен дел - lifestyle Опуштен крој Стеснети ногавици во долниот дел  Еластичен појас Странични џебови Машинско перење Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер .
Подетално

Долгогодишниот фаворит Nike Sportswear Icon Clash женскиот долен дел тренерки, пристигнува во ново подобрено издание со неочекувани детали. Можете да ги носите за време на целодневните активности или за време на релаксиран викенд во природа. Изработени од мек француски фротир со еластичен појас со добропознатото пријатно чувство, се одличен избор за секојдневно носење. Опуштениот крој се стеснува во долниот дел на ногавиците и носи удобен изглед. Впечатливите детали, заедно со извезеното лого на задната страна, внесуваат поинаков автентичен изглед. Вклучете се во градската авантура со Nike Sportswear Icon Clash женскиот долен дел тренерки.

Спецификација:

 • Женски тренерки долен дел - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Стеснети ногавици во долниот дел 
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долгогодишниот фаворит Nike Sportswear Icon Clash женскиот долен дел тренерки, пристигнува во ново подобрено издание со неочекувани детали. Можете да ги носите за време на целодневните активности или за време на релаксиран викенд во природа. Изработени од мек француски фротир со еластичен појас со добропознатото пријатно чувство, се одличен избор за секојдневно носење. Опуштениот крој се стеснува во долниот дел на ногавиците и носи удобен изглед. Впечатливите детали, заедно со извезеното лого на задната страна, внесуваат поинаков автентичен изглед. Вклучете се во градската авантура со Nike Sportswear Icon Clash женскиот долен дел тренерки.

Спецификација:

 • Женски тренерки долен дел - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Стеснети ногавици во долниот дел 
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош