Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NK DF TEE DB NK PRO
NIKE M NK DF TEE DB NK PRO
NIKE M NK DF TEE DB NK PRO
NIKE M NK DF TEE DB NK PRO
NIKE M NK DF TEE DB NK PRO
NIKE M NK DF TEE DB NK PRO
NIKE M NK DF TEE DB NK PRO
NIKE M NK DF TEE DB NK PRO
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DD6883-100)
NIKE

NIKE M NK DF TEE DB NK PRO

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pro Dri-FIT е машка маица за тренинг со препознатливи Nike мотиви. Изработена е од исклучително удобен и пријатен материјал кој ќе ви овозможи комфор и слободно движење. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машката маица за тренинг и тргнете во акција. Спецификација: Машка маичка - тренинг Стандарден крој Кратки ракави Dri-FIT технологија брендирање на Nike Машинско перење Состав: 75% полиестер, 13% памук, 12% вискоза .
Подетално

Nike Pro Dri-FIT е машка маица за тренинг со препознатливи Nike мотиви. Изработена е од исклучително удобен и пријатен материјал кој ќе ви овозможи комфор и слободно движење. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машката маица за тренинг и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Машка маичка - тренинг
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Dri-FIT технологија
 • брендирање на Nike
 • Машинско перење
 • Состав: 75% полиестер, 13% памук, 12% вискоза
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Pro Dri-FIT е машка маица за тренинг со препознатливи Nike мотиви. Изработена е од исклучително удобен и пријатен материјал кој ќе ви овозможи комфор и слободно движење. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машката маица за тренинг и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Машка маичка - тренинг
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Dri-FIT технологија
 • брендирање на Nike
 • Машинско перење
 • Состав: 75% полиестер, 13% памук, 12% вискоза
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош