Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
Машки панталони
Код на производ:
(H21552)
adidas

adidas M FI WTR PANT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Започнете да се загревате уште пред да пристигнете во теретана во adidas SPORTSWEAR FUTUREE ICONS долен дел машки тренерки. Можете да ги носите во текот на студените денови пред и после спортските активности како и за време на секојдневните активности. Удобноста е се за што ке знаете откако ќе ги облечете овие тренерки. Пријатниот материјал од кој се направени го подготвува вашето тело и мускулите за напорите што следат, правејќи ви да се чувствувате комфорно во својата кожа. Изработена е од мек материјал богат со памук, кој делумно е направен од рециклирана ткаенина. Рециклираните материјали се дел од иницијативата и амбицијата на аdidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Поддржете ја оваа амбиција и придружете се на тимот на adidas со SPORTSWEAR FUTUREE ICONS – долен дел машки тренерки. Спецификација: Долен дел машки тренерки - lifestyle Slim fit Прилагодлив еластичен појас Заден џеб со патент Badge of Sport лого Primegreen Состав: 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памук Боја: црна .
Подетално

Започнете да се загревате уште пред да пристигнете во теретана во adidas SPORTSWEAR FUTUREE ICONS долен дел машки тренерки. Можете да ги носите во текот на студените денови пред и после спортските активности како и за време на секојдневните активности. Удобноста е се за што ке знаете откако ќе ги облечете овие тренерки. Пријатниот материјал од кој се направени го подготвува вашето тело и мускулите за напорите што следат, правејќи ви да се чувствувате комфорно во својата кожа. Изработена е од мек материјал богат со памук, кој делумно е направен од рециклирана ткаенина. Рециклираните материјали се дел од иницијативата и амбицијата на аdidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Поддржете ја оваа амбиција и придружете се на тимот на adidas со SPORTSWEAR FUTUREE ICONS – долен дел машки тренерки.

Спецификација:

 • Долен дел машки тренерки - lifestyle
 • Slim fit
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Заден џеб со патент
 • Badge of Sport лого
 • Primegreen
 • Состав: 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памук
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Започнете да се загревате уште пред да пристигнете во теретана во adidas SPORTSWEAR FUTUREE ICONS долен дел машки тренерки. Можете да ги носите во текот на студените денови пред и после спортските активности како и за време на секојдневните активности. Удобноста е се за што ке знаете откако ќе ги облечете овие тренерки. Пријатниот материјал од кој се направени го подготвува вашето тело и мускулите за напорите што следат, правејќи ви да се чувствувате комфорно во својата кожа. Изработена е од мек материјал богат со памук, кој делумно е направен од рециклирана ткаенина. Рециклираните материјали се дел од иницијативата и амбицијата на аdidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Поддржете ја оваа амбиција и придружете се на тимот на adidas со SPORTSWEAR FUTUREE ICONS – долен дел машки тренерки.

Спецификација:

 • Долен дел машки тренерки - lifestyle
 • Slim fit
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Заден џеб со патент
 • Badge of Sport лого
 • Primegreen
 • Состав: 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памук
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.390 ДЕН
Заштеда 20%
5.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.910 ДЕН
Заштеда 20%
4.888 ДЕН
Помош