Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basic
Детска маица
Код на производ:
(CHA213B800-10)
CHAMPION

CHAMPION Basic

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Champion BASIC е детска lifestyle маица за момчиња, која носи препознатлив Champion изглед. Одличен избор за носење за време на сите секојдневни активности на училиште или за спортување за време на викендот.Удобна и лесна за носење, оваа маица е изработена од мека памучна ткаенина. Препознатливиот Champion натпис на градите и дискретното лого на ракавот ѝ даваат на оваа маица впечатлив спортски изглед. Дозволете им на вашите деца да уживаат во удобноста во текот на денот и во испробаниот квалитет од колекцијата Champion BASIC. Спецификација: Кратки ракави Стандарден крој Champion натпис на градите и лого на ракавот Состав: 100% памук Боја: бела.
Подетално

Champion BASIC е детска lifestyle маица за момчиња, која носи препознатлив Champion изглед. Одличен избор за носење за време на сите секојдневни активности на училиште или за спортување за време на викендот.Удобна и лесна за носење, оваа маица е изработена од мека памучна ткаенина. Препознатливиот Champion натпис на градите и дискретното лого на ракавот ѝ даваат на оваа маица впечатлив спортски изглед. Дозволете им на вашите деца да уживаат во удобноста во текот на денот и во испробаниот квалитет од колекцијата Champion BASIC.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Champion натпис на градите и лого на ракавот
 • Состав: 100% памук
 • Боја: бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Fadile Ismaili
   Fadile Ismaili

   06.06.2022. 10:29

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA221B807-05
  395 ДЕН
  Заштеда 50%
  790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA221B807-23
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  395 ДЕН
  Заштеда 50%
  790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA221B807-20
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  395 ДЕН
  Заштеда 50%
  790 ДЕН
  Помош