Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swooshfetti Box Logo
NIKE Swooshfetti Box Logo
NIKE Swooshfetti Box Logo
NIKE Swooshfetti Box Logo
NIKE Swooshfetti Box Logo
NIKE Swooshfetti Box Logo
NIKE Swooshfetti Box Logo
NIKE Swooshfetti Box Logo
Детска маица
Код на производ:
(76I009-B8X)
NIKE

NIKE Swooshfetti Box Logo

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T 12-24м
  • 3T 2-3г.
  • 4T 3-4г.
Зачувајте во листата на желби
Nike NKB PRINT HOOK TEE е детска маичка за бебиња. Маичката има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите. Изработена е од врвен памук кој носи целодневна удобност и пријатност во контакт со кожата. С Спецификација: Детска маичка Стандардно сечење Боја: сина Код на производ: 76I009-B8X .
Подетално

Nike NKB PRINT HOOK TEE е детска маичка за бебиња. Маичката има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите. Изработена е од врвен памук кој носи целодневна удобност и пријатност во контакт со кожата. С

Спецификација:

  • Детска маичка
  • Стандардно сечење
  • Боја: сина
  • Код на производ: 76I009-B8X
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 12-24м
3T 2-3г.
4T 3-4г.
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош