Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE
adidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE
adidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE
adidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE
adidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE
adidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE
adidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE
adidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE
Женска маица за трчање
Код на производ:
(GU3826)
adidas

adidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.866 ДЕН
Заштеда: 622 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Одржувајте го вашето темпо и трчајте до целта во adidas PRIMEBLUE FAST GRAPHIC женската маица за трчање. Фокусирајте се на движењето. Оваа маичка со удобен и опуштен крој, обезбедува целосен опсег на движења без разлика на интензитетот на тренингот. AEROREADY технологијата за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најсложените тренинзи. Изработена е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси, кои ќе ви овозможат удобност и поддршка додека ги надминувате најтешките пречки. Рециклираните материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичниот отпад. Поддржете ја оваа иницијатива со adidas PRIMEBLUE FAST GRAPHIC женската маица за трчање. Спецификација: Женска маичка - трчање Опуштен крој Краток ракав AEROREADY технологија Primeblue Состав: 100% рециклиран полиестер Боја: Сина .
Подетално

Одржувајте го вашето темпо и трчајте до целта во adidas PRIMEBLUE FAST GRAPHIC женската маица за трчање. Фокусирајте се на движењето. Оваа маичка со удобен и опуштен крој, обезбедува целосен опсег на движења без разлика на интензитетот на тренингот. AEROREADY технологијата за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најсложените тренинзи. Изработена е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси, кои ќе ви овозможат удобност и поддршка додека ги надминувате најтешките пречки. Рециклираните материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичниот отпад. Поддржете ја оваа иницијатива со adidas PRIMEBLUE FAST GRAPHIC женската маица за трчање.

Спецификација:

 • Женска маичка - трчање
 • Опуштен крој
 • Краток ракав
 • AEROREADY технологија
 • Primeblue
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Сина
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош