Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Sportswear WND Windbreaker
adidas Sportswear WND Windbreaker
adidas Sportswear WND Windbreaker
adidas Sportswear WND Windbreaker
adidas Sportswear WND Windbreaker
adidas Sportswear WND Windbreaker
adidas Sportswear WND Windbreaker
adidas Sportswear WND Windbreaker
adidas Sportswear WND Windbreaker
adidas Sportswear WND Windbreaker
Машки шушкавец
Код на производ:
(GT9769)
adidas

adidas Sportswear WND Windbreaker

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
5.188 ДЕН
Моментална цена
5.188 ДЕН
Цена со попуст
3.891 ДЕН
Заштеда: 1.297 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR W.N.D. X-CITY е машка јакна со капуљача која е паметен избор за ветровити и дождливи денови. Кога не сте сигурни дали денот носи сонце или дожд, оваа јакна е тука да ви овозможи удобност без оглед на временските услови. Многу е лесна и има можност да се спакува, што ја прави практична и едноставна бидејќи зафаќа минимален простор во вашиот ранец. Препознатливите 3-линии се печатот на adidas и неговото богато спортско наследство. Оваа машка јакна е направена од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas за зачувување на природните ресурси и намалување на емисиите. Моќта секој да нè види и чуе, носи и одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Спакувајте ја оваа adidas SPORTSWEAR W.N.D. X-CITY машка јакна и безгрижно тргнете во новиот ден. Спецификација: Машка јакна - lifestyle Опуштен крој Прилагодлива капуљача Патент низ цела должина Странични џебови Еластичен појас Primegreen Состав: 100% рециклиран најлон Боја: Црна .
Подетално

adidas SPORTSWEAR W.N.D. X-CITY е машка јакна со капуљача која е паметен избор за ветровити и дождливи денови. Кога не сте сигурни дали денот носи сонце или дожд, оваа јакна е тука да ви овозможи удобност без оглед на временските услови. Многу е лесна и има можност да се спакува, што ја прави практична и едноставна бидејќи зафаќа минимален простор во вашиот ранец. Препознатливите 3-линии се печатот на adidas и неговото богато спортско наследство. Оваа машка јакна е направена од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas за зачувување на природните ресурси и намалување на емисиите. Моќта секој да нè види и чуе, носи и одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Спакувајте ја оваа adidas SPORTSWEAR W.N.D. X-CITY машка јакна и безгрижно тргнете во новиот ден.

Спецификација:

 • Машка јакна - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Патент низ цела должина
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Primegreen
 • Состав: 100% рециклиран најлон
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош