Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DB7962-451)
NIKE

NIKE FC Barcelona

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Nike FC Barcelona е машка маица со кратки ракави со уникатни карактеристики на фудбалскиот клуб Barcelona. Изработена е од мека прозрачна, памучна ткаенина за чувство на удобност во текот на денот. Деталите со мотивите на легендарната Барса ја истакнуваат вашата поддршка за овој тим. Спецификација: Машка маичка - фудбал, lifestyle Стандарден крој Дозволено е перење во машина Состав: 100% памук .
Подетално

Nike FC Barcelona е машка маица со кратки ракави со уникатни карактеристики на фудбалскиот клуб Barcelona. Изработена е од мека прозрачна, памучна ткаенина за чувство на удобност во текот на денот. Деталите со мотивите на легендарната Барса ја истакнуваат вашата поддршка за овој тим.

Спецификација:

 • Машка маичка - фудбал, lifestyle
 • Стандарден крој
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 100% памук
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош