Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas SPRT SWEAT HOOD
adidas SPRT SWEAT HOOD
adidas SPRT SWEAT HOOD
adidas SPRT SWEAT HOOD
adidas SPRT SWEAT HOOD
adidas SPRT SWEAT HOOD
adidas SPRT SWEAT HOOD
adidas SPRT SWEAT HOOD
adidas SPRT SWEAT HOOD
adidas SPRT SWEAT HOOD
Машки дуксер
Код на производ:
(GN2425)
adidas

adidas SPRT SWEAT HOOD

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална Цена
4.988 ДЕН
Моментална Цена
4.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер adidas SPRT FOUNDATION SWEAT HOODY, со своите ретро вибрации, доаѓа од богатото наследство на adidas. Освежениот дизајн му дава нов живот на класичниот изглед. Овој модел е направен од удобен и мек француски фротир. Ние се погриживме за сѐ. Твое е само да уживаш. Спецификации: Машки дуксер со прилагодлива капуљача Еластични делови на ракавите и околу половината Џеб кенгур Материјал: 100% памучен француски фротир Памучните производи на adidas поддржуваат одржливото одгледување на памук. Тоа е дел од амбицијата на брендот за намалување на пластичниот отпад. Боја: Бела / MULTICOLOR Код на производ: GN2425 .
Подетално

Машкиот дуксер adidas SPRT FOUNDATION SWEAT HOODY, со своите ретро вибрации, доаѓа од богатото наследство на adidas.

Освежениот дизајн му дава нов живот на класичниот изглед.

Овој модел е направен од удобен и мек француски фротир.

Ние се погриживме за сѐ. Твое е само да уживаш.

Спецификации:

 • Машки дуксер со прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Џеб кенгур
 • Материјал: 100% памучен француски фротир
 • Памучните производи на adidas поддржуваат одржливото одгледување на памук. Тоа е дел од амбицијата на брендот за намалување на пластичниот отпад.
 • Боја: Бела / MULTICOLOR
 • Код на производ: GN2425
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот дуксер adidas SPRT FOUNDATION SWEAT HOODY, со своите ретро вибрации, доаѓа од богатото наследство на adidas.

Освежениот дизајн му дава нов живот на класичниот изглед.

Овој модел е направен од удобен и мек француски фротир.

Ние се погриживме за сѐ. Твое е само да уживаш.

Спецификации:

 • Машки дуксер со прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Џеб кенгур
 • Материјал: 100% памучен француски фротир
 • Памучните производи на adidas поддржуваат одржливото одгледување на памук. Тоа е дел од амбицијата на брендот за намалување на пластичниот отпад.
 • Боја: Бела / MULTICOLOR
 • Код на производ: GN2425
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H39780
3.645 ДЕН
Заштеда 15%
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GT3737
4.155 ДЕН
Заштеда 15%
4.888 ДЕН
Помош