Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA
M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA
M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA
M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA
Машка маица
Код на производ:
(DD1278-100)
NIKE

M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA е машка lifestyle маица со кратки ракави која ќе ви овозможи целодневна удобност. Класичниот спортски дизајн е надополнет со графика на Nike. Стандардниот крој и мекиот памук даваат долготрајно чувство на удобност и комфор. Оваа машка маица се вклопува во различни стилови на облека и ќе го комплетира вашиот секојдневен стил.   Спецификации: • Машка маица - lifestyle • Стандарден крој • Кратки ракави • Код на производ: DD1278-100 .
Подетално

Nike M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA е машка lifestyle маица со кратки ракави која ќе ви овозможи целодневна удобност.

Класичниот спортски дизајн е надополнет со графика на Nike.

Стандардниот крој и мекиот памук даваат долготрајно чувство на удобност и комфор.

Оваа машка маица се вклопува во различни стилови на облека и ќе го комплетира вашиот секојдневен стил.

 

Спецификации:

• Машка маица - lifestyle

• Стандарден крој

• Кратки ракави

• Код на производ: DD1278-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA е машка lifestyle маица со кратки ракави која ќе ви овозможи целодневна удобност.

Класичниот спортски дизајн е надополнет со графика на Nike.

Стандардниот крој и мекиот памук даваат долготрајно чувство на удобност и комфор.

Оваа машка маица се вклопува во различни стилови на облека и ќе го комплетира вашиот секојдневен стил.

 

Спецификации:

• Машка маица - lifestyle

• Стандарден крој

• Кратки ракави

• Код на производ: DD1278-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DA0238-010
Nike M NSW TEE JDI HBR 1 е lifestyle маица за мажи, идеална за секоја пригода и за секо...
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Маица DB6470-424
Машката lifestyle маица Nike M NSW TEE SWOOSH 12 MONTH е основа за секоја гардероба, бе...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DA0238-100
Nike M NSW TEE JDI HBR 1 е lifestyle маица за мажи, идеална за секоја пригода и за секо...
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Помош