Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NK DRY HOODIE FZ STUDIO
G NK DRY HOODIE FZ STUDIO
G NK DRY HOODIE FZ STUDIO
G NK DRY HOODIE FZ STUDIO
Детски дуксер
Код на производ:
(939533-614)
NIKE

G NK DRY HOODIE FZ STUDIO

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.691 ДЕН
Заштеда: 299 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • S 8-9г. 66–69
 • M 10-11г. 69–75
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear дуксерот за девојчиња е изработен од мек материјал за да ви овозможи максимална топлина и удобност. Тој е исклучително мек и ќе се чувствувате пријатно во него. СПЕЦИФИКАЦИИ: Боја: розова, бела, сива Предни џебови Еластични делови на ракавите и половината Капуљача Перење во машина Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер Код на производ: 939533-614 .
Подетално

Nike Sportswear дуксерот за девојчиња е изработен од мек материјал за да ви овозможи максимална топлина и удобност.

Тој е исклучително мек и ќе се чувствувате пријатно во него.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, бела, сива
 • Предни џебови
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Капуљача
 • Перење во машина
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Код на производ: 939533-614
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 7-8г. 64.5–66
S 8-9г. 66–69
M 10-11г. 69–75
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear дуксерот за девојчиња е изработен од мек материјал за да ви овозможи максимална топлина и удобност.

Тој е исклучително мек и ќе се чувствувате пријатно во него.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, бела, сива
 • Предни џебови
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Капуљача
 • Перење во машина
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Код на производ: 939533-614
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 7-8г. 64.5–66
S 8-9г. 66–69
M 10-11г. 69–75
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DC7118-010
2.331 ДЕН
Заштеда 10%
2.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DA1244-010
Дуксерот со капуљача Nike Sportswear за девојчиња е идеален за тренинг, како и за играњ...
2.225 ДЕН
Заштеда 28%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DA1173-657
Дуксерот со капуљача и впечатлив дизајн Nike Sportswear е идеален за секакви пригоди. Т...
2.441 ДЕН
Заштеда 28%
3.390 ДЕН
Помош