Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TEE JDI HBR 1
M NSW TEE JDI HBR 1
M NSW TEE JDI HBR 1
M NSW TEE JDI HBR 1
M NSW TEE JDI HBR 1
M NSW TEE JDI HBR 1
M NSW TEE JDI HBR 1
M NSW TEE JDI HBR 1
Машка маица
Код на производ:
(DA0238-010)
NIKE

M NSW TEE JDI HBR 1

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.289 ДЕН
Заштеда: 501 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NSW TEE JDI HBR 1 е lifestyle маица за мажи, идеална за секоја пригода и за секоја ситуација. Логото Nike на градите на сите им дава до знаење дека спортот ви е на прво место и дека сте дел од тимот на Nike. Подетално

Nike M NSW TEE JDI HBR 1 е lifestyle маица за мажи, идеална за секоја пригода и за секоја ситуација.

Логото Nike на градите на сите им дава до знаење дека спортот ви е на прво место и дека сте дел од тимот на Nike.

Направена е од мек памук кој е пријатен за вашата кожа и ќе ви даде совршен комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лого Nike на градите

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: црна

• Код на производ: DA0238-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NSW TEE JDI HBR 1 е lifestyle маица за мажи, идеална за секоја пригода и за секоја ситуација.

Логото Nike на градите на сите им дава до знаење дека спортот ви е на прво место и дека сте дел од тимот на Nike.

Направена е од мек памук кој е пријатен за вашата кожа и ќе ви даде совршен комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лого Nike на градите

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: црна

• Код на производ: DA0238-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица AR4997-064
1.251 ДЕН
Заштеда 10%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DB6527-657
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DB6523-335
1.521 ДЕН
Заштеда 10%
1.690 ДЕН
Помош