Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW TCH FLC PANT HR
W NSW TCH FLC PANT HR
W NSW TCH FLC PANT HR
W NSW TCH FLC PANT HR
W NSW TCH FLC PANT HR
W NSW TCH FLC PANT HR
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CW4292-578)
NIKE

W NSW TCH FLC PANT HR

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална Цена
6.190 ДЕН
Цена со попуст
5.571 ДЕН
Заштеда: 619 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Tech Fleece ќе ве стоплат и ќе ви создадат чувство на удобност. Специфичните детали ги прават одлични за секојдневно носење. Подетално

Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Tech Fleece ќе ве стоплат и ќе ви создадат чувство на удобност.

Специфичните детали ги прават одлични за секојдневно носење.

Внатрешниот џеб е наменет за чување клучеви или телефон.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива
 • Опуштен крој
 • Перење во машина
 • Состав на материјал: 69% памук, 31% полиестер
 • Код на производ: CW4292-578
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Tech Fleece ќе ве стоплат и ќе ви создадат чувство на удобност.

Специфичните детали ги прават одлични за секојдневно носење.

Внатрешниот џеб е наменет за чување клучеви или телефон.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива
 • Опуштен крој
 • Перење во машина
 • Состав на материјал: 69% памук, 31% полиестер
 • Код на производ: CW4292-578
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.681 ДЕН
Заштеда 10%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.411 ДЕН
Заштеда 10%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.411 ДЕН
Заштеда 10%
3.790 ДЕН
Помош