Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY
M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY
M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY
M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY
M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY
M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY
M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY
M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY
M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY
M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY
Машка маица
Код на производ:
(CZ1496-100)
NIKE

M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY е машка маица коа ќе ви овозможи одлична удобност за време на тренингот. Направена е од ткаенина што овозможува проток на воздух. Подетално

Nike M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY е машка маица коа ќе ви овозможи одлична удобност за време на тренингот.

Направена е од ткаенина што овозможува проток на воздух.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и фокусирани подолго за време на вежбањето.

Овој модел е малку подолг на задната страна и има странични отвори кои обезбедуваат слобода на движење.

Оваа машка маица е одличен сојузник во постигнувањето добри спортски резултати.

Спецификации:

• Машка маица за тренинг

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 100% полиестер

• Боја: бела

• Код на производ: CZ1496-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY е машка маица коа ќе ви овозможи одлична удобност за време на тренингот.

Направена е од ткаенина што овозможува проток на воздух.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и фокусирани подолго за време на вежбањето.

Овој модел е малку подолг на задната страна и има странични отвори кои обезбедуваат слобода на движење.

Оваа машка маица е одличен сојузник во постигнувањето добри спортски резултати.

Спецификации:

• Машка маица за тренинг

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 100% полиестер

• Боја: бела

• Код на производ: CZ1496-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DA1799-436
Nike Dri-FIT Printed Training е машка маица во која со задоволство ќе вежбате на тренин...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DA1782-010
Nike M NK DF TEE SLUB SSNL GX SU21 е машка маица за тренинг. Се карактеризира со удобно...
1.692 ДЕН
Заштеда 15%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DA1799-084
Nike Dri-FIT Printed Training е машка маица во која со задоволство ќе вежбате на тренин...
1.990 ДЕН
Помош