Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
W TE TRCKPNT PB
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GL9527)
adidas

W TE TRCKPNT PB

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел тренерки adidas PRIMEBLUE е одличен модел за вашите секојдневни спортски активности. Современиот дизајн ќе ви даде самодоверба да се движите со стил. Подетално

Долниот дел тренерки adidas PRIMEBLUE е одличен модел за вашите секојдневни спортски активности.

Современиот дизајн ќе ви даде самодоверба да се движите со стил.

Има стандарден крој за опуштено чувство.

Патентот на ногавиците го олеснува облекувањето и соблекувањето на тренерката.

Еластичниот појас ви дава дополнителна удобност кога сте во движење.

Поминете го денот во спортски стил во овој долен дел тренерки за жени.

Спецификации:

 • Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин
 • Стандарден крој
 • Еластична лента на струкот
 • Џебови со патент
 • Боја: црна
 • Код на производ: GL9527
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долниот дел тренерки adidas PRIMEBLUE е одличен модел за вашите секојдневни спортски активности.

Современиот дизајн ќе ви даде самодоверба да се движите со стил.

Има стандарден крој за опуштено чувство.

Патентот на ногавиците го олеснува облекувањето и соблекувањето на тренерката.

Еластичниот појас ви дава дополнителна удобност кога сте во движење.

Поминете го денот во спортски стил во овој долен дел тренерки за жени.

Спецификации:

 • Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин
 • Стандарден крој
 • Еластична лента на струкот
 • Џебови со патент
 • Боја: црна
 • Код на производ: GL9527
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas W LIN T C PT е женски долен дел тренерки за секојдневно носење. Дизајнот е инспи...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долниот дел женски тренерки SPORTSWEAR DOUBLEKNIT 7/8 PANTS има препознатлив спортски a...
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS PANTS е долен дел женски тренерки кој има препознатлив спортски изгле...
2.230 ДЕН
Заштеда 20%
2.788 ДЕН
Помош