Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
Детски костим за пливање
Код на производ:
(GN5867)
adidas

YB LIN BRIEF

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална Цена
1.288 ДЕН
Цена со попуст
966 ДЕН
Заштеда: 322 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 1-2g
 • 98 2-3g
 • 104 3-4g
 • 110 4-5g
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 *
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 *
 • 158 12-13g
 • 164 *
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Костимот за пливање adidas BOYS LINEAGE SWIM BRIEFS за момчиња е за сите оние кои сакаат да бидат активни во вода. Наменети се за сите прилики, за рекреативно пливање на плажа или базен или тренинг по пливање. Подетално

Костимот за пливање adidas BOYS LINEAGE SWIM BRIEFS за момчиња е за сите оние кои сакаат да бидат активни во вода.

Наменети се за сите прилики, за рекреативно пливање на плажа или базен или тренинг по пливање.

Тие се изработени од растеглив материјал и се скроени да бидат тесни, така што подвижноста не би била оспорена.

Двојното лого на adidas им дава спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Отпорни на хлор
 • Двојно лого на adidas
 • Состав на материјал: 80% полиамид, 20% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GN5867
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Костимот за пливање adidas BOYS LINEAGE SWIM BRIEFS за момчиња е за сите оние кои сакаат да бидат активни во вода.

Наменети се за сите прилики, за рекреативно пливање на плажа или базен или тренинг по пливање.

Тие се изработени од растеглив материјал и се скроени да бидат тесни, така што подвижноста не би била оспорена.

Двојното лого на adidas им дава спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Отпорни на хлор
 • Двојно лого на adidas
 • Состав на материјал: 80% полиамид, 20% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GN5867
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош