за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas 3STRIPES TRUNK
adidas 3STRIPES TRUNK
adidas 3STRIPES TRUNK
adidas 3STRIPES TRUNK
adidas 3STRIPES TRUNK
adidas 3STRIPES TRUNK
adidas 3STRIPES TRUNK
adidas 3STRIPES TRUNK
adidas 3STRIPES TRUNK
adidas 3STRIPES TRUNK
Код на производ: HT2063
adidas

adidas 3STRIPES TRUNK

Код на производ: HT2063
Код на производителот: MKD84
1.488 ДЕН
1.488 ДЕН
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5 5
  • 6 6
  • 7 7
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.604 ДЕН
Заштеда 15%
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
adidas 3STRIPES TRUNK
Машки костим за капење
adidas 3STRIPES TRUNK