за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas SOLID BOXER
Код на производ: IU1878
adidas

adidas SOLID BOXER

Код на производ: IU1878
Код на производителот: MKQ69
1.488 ДЕН
1.488 ДЕН
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 4
  • 5 5
  • 6 6
  • 7 7
  • 9 9
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance
Во моментов нема коментари

Слични производи

adidas SOLID BOXER
Костим за капење - едноделен
adidas SOLID BOXER