Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

3S TAPE OH
3S TAPE OH
3S TAPE OH
3S TAPE OH
3S TAPE OH
3S TAPE OH
3S TAPE OH
3S TAPE OH
3S TAPE OH
3S TAPE OH
3S TAPE OH
3S TAPE OH
Машки дуксер
Код на производ:
(GM3838)
adidas

3S TAPE OH

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална Цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е машки дуксер со капуљача кој ќе ве стопли во секоја прилика. Легендарните три линии по ракавите му даваат класичен спортски изглед кој никогаш не излегува од мода. Подетално

adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е машки дуксер со капуљача кој ќе ве стопли во секоја прилика.

Легендарните три линии по ракавите му даваат класичен спортски изглед кој никогаш не излегува од мода.

Капуљачата ќе ве заштити од дожд и ветер кога ви е потребно.

Мекиот и топол материјал од кој е направен нуди максимална удобност и комфор.

Носете го аdidas SPORTSWEAR 3-STRIPES машкиот дуксер и уживајте во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер
 • Боја: бела, црна
 • Код на производ: GM3838
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е машки дуксер со капуљача кој ќе ве стопли во секоја прилика.

Легендарните три линии по ракавите му даваат класичен спортски изглед кој никогаш не излегува од мода.

Капуљачата ќе ве заштити од дожд и ветер кога ви е потребно.

Мекиот и топол материјал од кој е направен нуди максимална удобност и комфор.

Носете го аdidas SPORTSWEAR 3-STRIPES машкиот дуксер и уживајте во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер
 • Боја: бела, црна
 • Код на производ: GM3838
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош