Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
TF ADILIFE T
Женски хеланки
Код на производ:
(GM2987)
adidas

TF ADILIFE T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TECHFIT LIFE MID-RISE BADGE OF SPORT LONG LEGINGS се женски хеланки со класичен крој, дизајнирани за активности, тренинг и рекреација. Подетално

adidas TECHFIT LIFE MID-RISE BADGE OF SPORT LONG LEGINGS се женски хеланки со класичен крој, дизајнирани за активности, тренинг и рекреација.

Направени се од еластична ткаенина која се прилагодува на телото и овозможува нежен притисок за поддршка на вашите мускули за време на вежбање.

Технологијата Aeroready ја отстранува потта од површината и го регулира протокот на воздух, така што вашата кожа дише непречено.

Средно високиот струк обезбедува добра покриеност и слобода на движење.

Страничниот џеб е наменет за чување на вашиот телефон.

Овие женски хеланки имаат растеглив појас и мрежести делови за дополнителна вентилација.

Спецификации:

• Женски хеланки

• Состав: 85% полиестер, 15% еластин

• Средна висина

• Aeroready технологија

• Primegreen

• Делови со мрежа

• Страничен џеб од мрежа

• Боја: розова / магента

• Код на производ: GM2987

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TECHFIT LIFE MID-RISE BADGE OF SPORT LONG LEGINGS се женски хеланки со класичен крој, дизајнирани за активности, тренинг и рекреација.

Направени се од еластична ткаенина која се прилагодува на телото и овозможува нежен притисок за поддршка на вашите мускули за време на вежбање.

Технологијата Aeroready ја отстранува потта од површината и го регулира протокот на воздух, така што вашата кожа дише непречено.

Средно високиот струк обезбедува добра покриеност и слобода на движење.

Страничниот џеб е наменет за чување на вашиот телефон.

Овие женски хеланки имаат растеглив појас и мрежести делови за дополнителна вентилација.

Спецификации:

• Женски хеланки

• Состав: 85% полиестер, 15% еластин

• Средна висина

• Aeroready технологија

• Primegreen

• Делови со мрежа

• Страничен џеб од мрежа

• Боја: розова / магента

• Код на производ: GM2987

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas FORMOTION SCULPT TIGHT се женски хеланки кои ќе ви овозможат непречено движење. ...
4.240 ДЕН
Заштеда 15%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas TF FLORAL L T се женски спортски хеланки совршени за тренинг. Направени се од ле...
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренирајте напорно и останете суви во adidas TRAINING BRANDED AEROKNIT 7/8 HIGH RISE TI...
2.616 ДЕН
Заштеда 25%
3.488 ДЕН
Помош