Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W LIN T C PT
W LIN T C PT
W LIN T C PT
W LIN T C PT
W LIN T C PT
W LIN T C PT
W LIN T C PT
W LIN T C PT
W LIN T C PT
W LIN T C PT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GL1373)
adidas

W LIN T C PT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W LIN T C PT е женски долен дел тренерки за секојдневно носење. Дизајнот е инспириран од спортски ретро стил и дава вистинско освежување во вашите комбинации на облека. Подетално

adidas W LIN T C PT е женски долен дел тренерки за секојдневно носење.

Дизајнот е инспириран од спортски ретро стил и дава вистинско освежување во вашите комбинации на облека.

Потесниот крој ја нагласува вашата фигура и придонесува за женствен изглед.

Направен е од мек француски фротир што ќе ви овозможи чувство на удобност во текот на целиот ден.

Еластичните делови го држат долниот дел од тренерката на место, додека страничните џебови се погодни за складирање на потребните ситници.

Овој женски долен дел тренерки ќе ви овозможи врвен комфор со одличен спортски изглед.

 

Спецификации:

• Женски долен дел тренерки - lifestyle

• Тесен крој

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

• Боја: црна / бела

• Шифра на артикл: GL1373

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W LIN T C PT е женски долен дел тренерки за секојдневно носење.

Дизајнот е инспириран од спортски ретро стил и дава вистинско освежување во вашите комбинации на облека.

Потесниот крој ја нагласува вашата фигура и придонесува за женствен изглед.

Направен е од мек француски фротир што ќе ви овозможи чувство на удобност во текот на целиот ден.

Еластичните делови го држат долниот дел од тренерката на место, додека страничните џебови се погодни за складирање на потребните ситници.

Овој женски долен дел тренерки ќе ви овозможи врвен комфор со одличен спортски изглед.

 

Спецификации:

• Женски долен дел тренерки - lifestyle

• Тесен крој

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

• Боја: црна / бела

• Шифра на артикл: GL1373

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош