Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP
W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP
W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP
W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP
W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP
W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP
W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP
W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP
W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP
W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DC5292-573)
NIKE

W NSW ICN CLSH PANT WVN AOP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Icon Clash е класичен модел со свеж, интересен принт и впечатлива боја. Отпечатен на лесен ткаен материјал, зебра принтот дава изглед на храбар уличен стил. Подетално

Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Icon Clash е класичен модел со свеж, интересен принт и впечатлива боја.

Отпечатен на лесен ткаен материјал, зебра принтот дава изглед на храбар уличен стил.

Прилагодливата еластична лента на струкот дава удобност додека еластичните делови на ногавиците овозможуваат патиките да се истакнат.

Спецификации:

 • Широк модел
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Странични џебови
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: Виолетова / Црна
 • Шифра на артикл: DC5292-57
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Icon Clash е класичен модел со свеж, интересен принт и впечатлива боја.

Отпечатен на лесен ткаен материјал, зебра принтот дава изглед на храбар уличен стил.

Прилагодливата еластична лента на струкот дава удобност додека еластичните делови на ногавиците овозможуваат патиките да се истакнат.

Спецификации:

 • Широк модел
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Странични џебови
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: Виолетова / Црна
 • Шифра на артикл: DC5292-57
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош