Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RI BL TANK
RI BL TANK
RI BL TANK
RI BL TANK
RI BL TANK
RI BL TANK
RI BL TANK
RI BL TANK
RI BL TANK
RI BL TANK
Женска маица
Код на производ:
(GI6686)
Reebok

RI BL TANK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Identity BL Tank е женска маица за тренинг. Големото лого на Reebok на градите на сите им овозможува на сите да знаат дека сте посветени на спортот и квалитетот што ги нуди Reebok. Мекиот материјал од кој е направена ќе ви овозможи исклучителна удобност каде и да сте. Подетално

Reebok Identity BL Tank е женска маица за тренинг. Големото лого на Reebok на градите на сите им овозможува на сите да знаат дека сте посветени на спортот и квалитетот што ги нуди Reebok.

Мекиот материјал од кој е направена ќе ви овозможи исклучителна удобност каде и да сте.

Без разлика дали тренирате во теретана или се релаксирате дома, женската маица за тренинг Reebok Identity BL Tee ќе ви овозможи врвен квалитет и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Логото на Reebok на градите
 • Без ракави
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер
 • Боја: сина
 • Код на производ: GI6686
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok Identity BL Tank е женска маица за тренинг. Големото лого на Reebok на градите на сите им овозможува на сите да знаат дека сте посветени на спортот и квалитетот што ги нуди Reebok.

Мекиот материјал од кој е направена ќе ви овозможи исклучителна удобност каде и да сте.

Без разлика дали тренирате во теретана или се релаксирате дома, женската маица за тренинг Reebok Identity BL Tee ќе ви овозможи врвен квалитет и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Логото на Reebok на градите
 • Без ракави
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер
 • Боја: сина
 • Код на производ: GI6686
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GQ9492
Женската маица за тренинг Reebok Identity Crop Tee е за сите оние за кои одењето во тер...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Помош