Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW AIR JKT SHEEN
W NSW AIR JKT SHEEN
W NSW AIR JKT SHEEN
W NSW AIR JKT SHEEN
W NSW AIR JKT SHEEN
W NSW AIR JKT SHEEN
W NSW AIR JKT SHEEN
W NSW AIR JKT SHEEN
W NSW AIR JKT SHEEN
W NSW AIR JKT SHEEN
Женска jакна
Код на производ:
(CU5544-010)
NIKE

W NSW AIR JKT SHEEN

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална Цена
5.190 ДЕН
Моментална Цена
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Јакната Nike Air Coach ќе ви овозможи да уживате без оглед на временските услови. Имајќи ги предвид слоевите, неговиот полупровиден материјал нуди можност за модерни комбинации со други парчиња од вашата гардероба. Подетално

Јакната Nike Air Coach ќе ви овозможи да уживате без оглед на временските услови.

Имајќи ги предвид слоевите, неговиот полупровиден материјал нуди можност за модерни комбинации со други парчиња од вашата гардероба.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CU5544-010

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Јакната Nike Air Coach ќе ви овозможи да уживате без оглед на временските услови.

Имајќи ги предвид слоевите, неговиот полупровиден материјал нуди можност за модерни комбинации со други парчиња од вашата гардероба.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CU5544-010

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CU5928-010
Женскиот дуксер Nike SPORTSWEAR HERITAGE POLYKNIT JACKET можете да го носите во која би...
3.068 ДЕН
Заштеда 25%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 939438-011
6.573 ДЕН
Заштеда 30%
9.390 ДЕН
Помош