Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

P.BLUE TEE
P.BLUE TEE
P.BLUE TEE
P.BLUE TEE
P.BLUE TEE
P.BLUE TEE
P.BLUE TEE
P.BLUE TEE
Женска маица за трчање
Код на производ:
(GM1588)
adidas

P.BLUE TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.742 ДЕН
Заштеда: 746 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ослободете ја вашата брзина во женската маица за трчање adidas FAST PRIMEBLUE SHORT SLEEVE GRAPHIC W. AEROREADY материјалот за брзо сушење овозможува циркулација на воздухот и контрола на влагата, така што ќе останете суви за време на трката и ќе бидете фокусирани на целта. Подетално

Ослободете ја вашата брзина во женската маица за трчање adidas FAST PRIMEBLUE SHORT SLEEVE GRAPHIC W.

AEROREADY материјалот за брзо сушење овозможува циркулација на воздухот и контрола на влагата, така што ќе останете суви за време на трката и ќе бидете фокусирани на целта.

Лесната ткаенина за лесен проток на воздух обезбедува дополнителна енергија, додека леопардскиот принт дава доза на смелост.

Рефлектирачките детали ја зголемуваат видливоста дури и кога осветлувањето е слабо.

Спецификации:

 • Порелаксиран крој
 • Кратки ракави
 • AEROREADY ткаенина
 • Лого на adidas
 • Рефлектирачки детали
 • Лесна ткаенина
 • Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Сива / MULTICOLOR
 • Код на производ: GM1588
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ослободете ја вашата брзина во женската маица за трчање adidas FAST PRIMEBLUE SHORT SLEEVE GRAPHIC W.

AEROREADY материјалот за брзо сушење овозможува циркулација на воздухот и контрола на влагата, така што ќе останете суви за време на трката и ќе бидете фокусирани на целта.

Лесната ткаенина за лесен проток на воздух обезбедува дополнителна енергија, додека леопардскиот принт дава доза на смелост.

Рефлектирачките детали ја зголемуваат видливоста дури и кога осветлувањето е слабо.

Спецификации:

 • Порелаксиран крој
 • Кратки ракави
 • AEROREADY ткаенина
 • Лого на adidas
 • Рефлектирачки детали
 • Лесна ткаенина
 • Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Сива / MULTICOLOR
 • Код на производ: GM1588
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GK3754
adidas PRIMEKNIT TEE W е женска маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате на...
2.232 ДЕН
Заштеда 30%
3.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GK6977
adidas OWN THE RUN FLORAL TANK TOP е женска маица за трчање која ќе додаде стил на ваша...
1.641 ДЕН
Заштеда 25%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ9983
adidas OWN THE RUN TEE WOMEN е женска маица за трчање. Оваа маица, која е многу лесна, ...
1.341 ДЕН
Заштеда 25%
1.788 ДЕН
Помош