Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NK DRY TEE SS TRAIL
U NK DRY TEE SS TRAIL
U NK DRY TEE SS TRAIL
U NK DRY TEE SS TRAIL
U NK DRY TEE SS TRAIL
U NK DRY TEE SS TRAIL
U NK DRY TEE SS TRAIL
U NK DRY TEE SS TRAIL
Маица за трчање за возрасни
Код на производ:
(CZ9802-100)
NIKE

U NK DRY TEE SS TRAIL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.393 ДЕН
Заштеда: 597 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица за трчање со кратки ракави Nike Dri-FIT ќе ви ја даде потребната удобност при трчање или пешачење. Подетално

Машката маица за трчање со кратки ракави Nike Dri-FIT ќе ви ја даде потребната удобност при трчање или пешачење.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашето тело и ја дистрибуира така што таа брзо се суши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

Одличната графика на планинска патека на градите нагласува дека оваа маица е наменета за оние тркачи кои имаат авантуристички дух.

Мекиот материјал од кој е изработена ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви овозможи одличен комфор кога ви е најпотребно.

Носете ја машката маица за трчање со кратки ракави Nike Dri-FIT кога планирате да трчате по скриени и непознати патеки.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Графика на планинска патека на градите

• Dri-FIT технологија за апсорпција на пот

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер

• Боја: бела

• Код на производ: CZ9802-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица за трчање со кратки ракави Nike Dri-FIT ќе ви ја даде потребната удобност при трчање или пешачење.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашето тело и ја дистрибуира така што таа брзо се суши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

Одличната графика на планинска патека на градите нагласува дека оваа маица е наменета за оние тркачи кои имаат авантуристички дух.

Мекиот материјал од кој е изработена ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви овозможи одличен комфор кога ви е најпотребно.

Носете ја машката маица за трчање со кратки ракави Nike Dri-FIT кога планирате да трчате по скриени и непознати патеки.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Графика на планинска патека на градите

• Dri-FIT технологија за апсорпција на пот

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер

• Боја: бела

• Код на производ: CZ9802-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица CW0945-063
Nike Dri-FIT RUN MEN’S RUNNING T-SHIRT е машка маица дизајнирана за трчање или ко...
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица CZ9802-447
Машката маица за трчање со кратки ракави Nike Dri-FIT ќе ви ја даде потребната удобност...
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица CW0945-100
Nike Dri-FIT RUN MEN’S RUNNING T-SHIRT е машка маица дизајнирана за трчање или ко...
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Помош