Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
Машки јакна
Код на производ:
(DA0003-010)
NIKE

M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер Nike Sports Tribute N98 Jacket е инспириран од легендарниот модел N98, кој е еден од најпопуларните веќе многу години. Сите делови на оваа јакна се прилагодени за да ви дадат максимална подвижност и удобност, и на теренот и надвор од него. Подетално

Машкиот дуксер Nike Sports Tribute N98 Jacket е инспириран од легендарниот модел N98, кој е еден од најпопуларните веќе многу години.

Сите делови на оваа јакна се прилагодени за да ви дадат максимална подвижност и удобност, и на теренот и надвор од него.

Мекиот материјал ќе одговара на вашата кожа и ќе ве стопли кога времето е променливо.

Големиот џеб со патент на градите дава исклучително спортски изглед кој никогаш не излегува од мода.

Загревајте се пред натпревар или прошетајте низ град со стил во машкиот фудбалски дуксер Nike Sports Tribute N98.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Висока јака
 • Прицврстување со патент по целата должина
 • Лого на Nike на градите
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: DA0003-010
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот дуксер Nike Sports Tribute N98 Jacket е инспириран од легендарниот модел N98, кој е еден од најпопуларните веќе многу години.

Сите делови на оваа јакна се прилагодени за да ви дадат максимална подвижност и удобност, и на теренот и надвор од него.

Мекиот материјал ќе одговара на вашата кожа и ќе ве стопли кога времето е променливо.

Големиот џеб со патент на градите дава исклучително спортски изглед кој никогаш не излегува од мода.

Загревајте се пред натпревар или прошетајте низ град со стил во машкиот фудбалски дуксер Nike Sports Tribute N98.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Висока јака
 • Прицврстување со патент по целата должина
 • Лого на Nike на градите
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: DA0003-010
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош