Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LB DY SHA CU
LB DY SHA CU
LB DY SHA CU
LB DY SHA CU
LB DY SHA CU
LB DY SHA CU
LB DY SHA CU
LB DY SHA CU
LB DY SHA CU
LB DY SHA CU
Детски дуксер
Код на производ:
(GM6928)
adidas

LB DY SHA CU

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.625 ДЕН
Заштеда: 463 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Little Boys Disney Superheros Avengers Cover е детски горен дел тренерки за момчиња инспириран од јунаците на Марвел. Атрактивните бои и графиката даваат енергија за целодневна игра и забава. Пријатната ткаенина им дава удобност во текот на целиот ден, додека се борат против лошите момци. Облечете го овој горен дел тренерки adidas за момчиња и подгответе ги за нови авантури. Спецификации: • Модел: Стандарден крој • Патент • Висока јака • Еластични делови на ракавите и половината • Странични џебови • Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестерски фротир • Боја: сина / црвена • Код на производ: GM6928 .
Подетално

adidas Little Boys Disney Superheros Avengers Cover е детски горен дел тренерки за момчиња инспириран од јунаците на Марвел.

Атрактивните бои и графиката даваат енергија за целодневна игра и забава.

Пријатната ткаенина им дава удобност во текот на целиот ден, додека се борат против лошите момци.

Облечете го овој горен дел тренерки adidas за момчиња и подгответе ги за нови авантури.

Спецификации:

• Модел: Стандарден крој

• Патент

• Висока јака

• Еластични делови на ракавите и половината

• Странични џебови

• Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестерски фротир

• Боја: сина / црвена

• Код на производ: GM6928

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Little Boys Disney Superheros Avengers Cover е детски горен дел тренерки за момчиња инспириран од јунаците на Марвел.

Атрактивните бои и графиката даваат енергија за целодневна игра и забава.

Пријатната ткаенина им дава удобност во текот на целиот ден, додека се борат против лошите момци.

Облечете го овој горен дел тренерки adidas за момчиња и подгответе ги за нови авантури.

Спецификации:

• Модел: Стандарден крој

• Патент

• Висока јака

• Еластични делови на ракавите и половината

• Странични џебови

• Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестерски фротир

• Боја: сина / црвена

• Код на производ: GM6928

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GM6932
Дозволете му на вашето дете да игра носејќи го овој горен дел тренерки adidas Little Bo...
2.391 ДЕН
Заштеда 25%
3.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GP0468
Дуксерот adidas LB ST FT HDY е наменет за момчиња кои сакаат елегантен спортски стил и ...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Помош