Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
Машки дуксер
Код на производ:
(GV0251)
adidas

M CB HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.541 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS CB HOODIE е машки дуксер со капуљача што ви овозможува целодневен комфор. Дизајнот со познатите линии на ракавите и големото лого на adidas на предната страна ја истакнуваат вашата наклонетост кон омилениот бренд и спортскиот дух. Подетално

adidas ESSENTIALS CB HOODIE е машки дуксер со капуљача што ви овозможува целодневен комфор. Дизајнот со познатите линии на ракавите и големото лого на adidas на предната страна ја истакнуваат вашата наклонетост кон омилениот бренд и спортскиот дух.

Мешавината од памук и полиестер обезбедува меко и пријатно чувство на кожата. Дуксерот е стандарден крој и нуди одлична заштита, а руното на ременот и на ракавите ќе спречи непотребни движења на материјалот.

Спецификации:

 • Состав: 70% памук, 30% полиестер
 • Перење во машина
 • Стандарден крој
 • Боја: црвена, бела, црна
 • Шифра на артикл: GV0251
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS CB HOODIE е машки дуксер со капуљача што ви овозможува целодневен комфор. Дизајнот со познатите линии на ракавите и големото лого на adidas на предната страна ја истакнуваат вашата наклонетост кон омилениот бренд и спортскиот дух.

Мешавината од памук и полиестер обезбедува меко и пријатно чувство на кожата. Дуксерот е стандарден крој и нуди одлична заштита, а руното на ременот и на ракавите ќе спречи непотребни движења на материјалот.

Спецификации:

 • Состав: 70% памук, 30% полиестер
 • Перење во машина
 • Стандарден крој
 • Боја: црвена, бела, црна
 • Шифра на артикл: GV0251
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер S98787
3.088 ДЕН
Заштеда 23%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GM3838
adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е машки дуксер со капуљача кој ќе ве стопли во секоја прили...
3.270 ДЕН
Заштеда 20%
4.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL5681
3.430 ДЕН
Заштеда 20%
4.288 ДЕН
Помош