Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB SWOOSH S-S T
NKB SWOOSH S-S T
NKB SWOOSH S-S T
NKB SWOOSH S-S T
Детска маица
Код на производ:
(869461-U10)
NIKE

NKB SWOOSH S-S T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детска маица со кратки ракави Nike NKB SWOOSH S-S T е изработена од удобен памучен материјал, погодна за секојдневни активности. Подетално

Детска маица со кратки ракави Nike NKB SWOOSH S-S T е изработена од удобен памучен материјал, погодна за секојдневни активности.

Карактеристичното лого на Nike на предната страна го комплетира атрактивниот изглед на овој модел.

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Лого Nike Swoosh

• Боја: црвена

• Шифра на артикл: 869461-U10

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детска маица со кратки ракави Nike NKB SWOOSH S-S T е изработена од удобен памучен материјал, погодна за секојдневни активности.

Карактеристичното лого на Nike на предната страна го комплетира атрактивниот изглед на овој модел.

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Лого Nike Swoosh

• Боја: црвена

• Шифра на артикл: 869461-U10

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош