Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TS VECTOR POCKET TEE
TS VECTOR POCKET TEE
TS VECTOR POCKET TEE
TS VECTOR POCKET TEE
TS VECTOR POCKET TEE
TS VECTOR POCKET TEE
TS VECTOR POCKET TEE
TS VECTOR POCKET TEE
TS VECTOR POCKET TEE
TS VECTOR POCKET TEE
Машка маица
Код на производ:
(GJ6415)
Reebok

TS VECTOR POCKET TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.643 ДЕН
Заштеда: 547 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok TS Vector Pocket Tee е машка маица за тренинг која исто така можете да ја носите за секоја пригода. Направена е од мек материјал што ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде исклучителна удобност. Логото на Reebok на џебот на градите им дава на сите до знаење дека спортот е составен дел од вашиот живот и дека сте лојални на брендот Reebok. Лентата на половината е неочекуван детал што ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како што ви одговара. Носете ја машката маица за тренинг Reebok TS Vector Pocket Tee кога сте во или надвор од теретана. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Лента на половината • Џеб на градите • Лого Reebok на џебот од градите • Кратки ракави • Широк крој • Состав на материјал: 100% полиестер • Боја: зелена • Код на производ: GJ6415 .
Подетално

Reebok TS Vector Pocket Tee е машка маица за тренинг која исто така можете да ја носите за секоја пригода.

Направена е од мек материјал што ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде исклучителна удобност.

Логото на Reebok на џебот на градите им дава на сите до знаење дека спортот е составен дел од вашиот живот и дека сте лојални на брендот Reebok.

Лентата на половината е неочекуван детал што ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како што ви одговара.

Носете ја машката маица за тренинг Reebok TS Vector Pocket Tee кога сте во или надвор од теретана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лента на половината

• Џеб на градите

• Лого Reebok на џебот од градите

• Кратки ракави

• Широк крој

• Состав на материјал: 100% полиестер

• Боја: зелена

• Код на производ: GJ6415

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok TS Vector Pocket Tee е машка маица за тренинг која исто така можете да ја носите за секоја пригода.

Направена е од мек материјал што ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде исклучителна удобност.

Логото на Reebok на џебот на градите им дава на сите до знаење дека спортот е составен дел од вашиот живот и дека сте лојални на брендот Reebok.

Лентата на половината е неочекуван детал што ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како што ви одговара.

Носете ја машката маица за тренинг Reebok TS Vector Pocket Tee кога сте во или надвор од теретана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лента на половината

• Џеб на градите

• Лого Reebok на џебот од градите

• Кратки ракави

• Широк крој

• Состав на материјал: 100% полиестер

• Боја: зелена

• Код на производ: GJ6415

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош