Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB NIKE FUTURA SS TEE
Детска маица
Код на производ:
(867065-001)
NIKE

NKB NIKE FUTURA SS TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Цена со попуст
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 XS 53-56
 • 4- *
 • 5 S 56-59
 • 5- *
 • 6 M 59-61
 • 7 L 61-63
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Futura е секојдневна детска маица со класичен изглед. Направена е од мека, лесна ткаенина пријатна на допир, децата ќе ја обожаваат и секогаш ќе сакаат да ја носат. Подетално

Nike Futura е секојдневна детска маица со класичен изглед.

Направена е од мека, лесна ткаенина пријатна на допир, децата ќе ја обожаваат и секогаш ќе сакаат да ја носат.

Едноставниот изглед овозможува безброј комбинации на облека.

Маицата го има култното лого Swoosh на градите што дава спортски автентичен изглед.

Спецификации:

• Детска маица

• Стандарден крој

• Кружен отвор

• Перење во машина

• Материјал: 100% памук

• Боја: бела

• Код на производ: 867065-001

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Futura е секојдневна детска маица со класичен изглед.

Направена е од мека, лесна ткаенина пријатна на допир, децата ќе ја обожаваат и секогаш ќе сакаат да ја носат.

Едноставниот изглед овозможува безброј комбинации на облека.

Маицата го има култното лого Swoosh на градите што дава спортски автентичен изглед.

Спецификации:

• Детска маица

• Стандарден крој

• Кружен отвор

• Перење во машина

• Материјал: 100% памук

• Боја: бела

• Код на производ: 867065-001

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 86H613-001
Nike EXPLODED AIR MAX TEE е детска lifestyle маица што може да се носи во секоја пригод...
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 86H613-M19
Nike EXPLODED AIR MAX TEE е детска lifestyle маица што може да се носи во секоја пригод...
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 86H416-001
Nike NKB ELECTRIC GRID NIKE TEE е машка маица што може да се носи во секоја пригода и с...
890 ДЕН
Помош