Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB RTLP WINDRUNNER
Детски шушкавец
Код на производ:
(86H529-023)
NIKE

NKB RTLP WINDRUNNER

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 XS 53-56
 • 4- *
 • 5 S 56-59
 • 5- *
 • 6 M 59-61
 • 7 L 61-63
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детската јакна Nike WINDRUNNER е популарна од 70-тите години на минатиот век со својот препознатлив крој. Графиката и флуоресцентното лого даваат модерен изглед на овој класичен модел. Подетално

Детската јакна Nike WINDRUNNER е популарна од 70-тите години на минатиот век со својот препознатлив крој.
Графиката и флуоресцентното лого даваат модерен изглед на овој класичен модел.
Мрежестата постава и задниот џеб овозможуваат поголема удобност и практичност.
Џебовите со FlyEase технологија служат за да ги чувате вашите лични предмети.
Капуљачата ќе ве заштити при лоши временски услови, така што ниту еден ден не би бил пропуштена можност за авантура.
Спецификации:

 • Поширок крој за поголема удобност
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Џебови со FlyEase технологија
 • Флуоресцентно лого
 • Прилагодлива капуљача
 • Лесен и издржлив материјал
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна 
 • Код на производ: 86H529-023
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детската јакна Nike WINDRUNNER е популарна од 70-тите години на минатиот век со својот препознатлив крој.
Графиката и флуоресцентното лого даваат модерен изглед на овој класичен модел.
Мрежестата постава и задниот џеб овозможуваат поголема удобност и практичност.
Џебовите со FlyEase технологија служат за да ги чувате вашите лични предмети.
Капуљачата ќе ве заштити при лоши временски услови, така што ниту еден ден не би бил пропуштена можност за авантура.
Спецификации:

 • Поширок крој за поголема удобност
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Џебови со FlyEase технологија
 • Флуоресцентно лого
 • Прилагодлива капуљача
 • Лесен и издржлив материјал
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна 
 • Код на производ: 86H529-023
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош