Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKG GIRLS JUMBO FUTURA TEE
Детска маица
Код на производ:
(26D907-001)
NIKE

NKG GIRLS JUMBO FUTURA TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T *
  • 3T *
  • 4T *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Наменета за слобода на движење, детската маица Nike Jumbo Futura овозможува удобност за време на секојдневните активности. Подетално

Наменета за слобода на движење, детската маица Nike Jumbo Futura овозможува удобност за време на секојдневните активности.

Контрастната графика со отпечатеното лого на Nike е поставена на предната страна за автентичен спортски изглед.

Оваа детска маица е изработена од мек памук во секојдневен спортски стил.

Спецификации:

• Маица со кратки ракави

• Состав: 100% памук

• Боја: Бела

• Код на производ: 26D907-001

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Наменета за слобода на движење, детската маица Nike Jumbo Futura овозможува удобност за време на секојдневните активности.

Контрастната графика со отпечатеното лого на Nike е поставена на предната страна за автентичен спортски изглед.

Оваа детска маица е изработена од мек памук во секојдневен спортски стил.

Спецификации:

• Маица со кратки ракави

• Состав: 100% памук

• Боја: Бела

• Код на производ: 26D907-001

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош