Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BIG LOGO T SHIRT JNR
BIG LOGO T SHIRT JNR
BIG LOGO T SHIRT JNR
BIG LOGO T SHIRT JNR
Детска маица за фудбал
Код на производ:
(UMA203B807-61)
UMBRO

BIG LOGO T SHIRT JNR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Цена со попуст
632 ДЕН
Заштеда: 158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5-6 5-6г.
  • 7-8 7-8г.
  • 9-10 9-10г.
  • 1718 *
  • 7-8Y *
  • 910Y *
  • 13Y *
  • 1112 11-12г.
  • 1314 13-14г.
  • 1516 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
5-6 5-6г.
7-8 7-8г.
9-10 9-10г.
1718
7-8Y
910Y
13Y
1112 11-12г.
1314 13-14г.
1516

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
5-6 5-6г.
7-8 7-8г.
9-10 9-10г.
1718
7-8Y
910Y
13Y
1112 11-12г.
1314 13-14г.
1516

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица UMA203B803-01
395 ДЕН
Заштеда 50%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица UMA201B807-01
316 ДЕН
Заштеда 60%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица UMA201B807-02
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Помош