Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M AT WB
M AT WB
M AT WB
M AT WB
M AT WB
M AT WB
M AT WB
M AT WB
M AT WB
M AT WB
Машки шушкавец
Код на производ:
(GQ1198)
adidas

M AT WB

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката јакна за трчање adidas MEN ACTIVATED TECH WINDBREAKER ќе ве заштити од ветер и дожд додека сте на патеката. Мрежестата постава е исклучително лесна и овозможува проток на воздух додека ве штити од ветер и дожд. Подетално

Машката јакна за трчање adidas MEN ACTIVATED TECH WINDBREAKER ќе ве заштити од ветер и дожд додека сте на патеката.

Мрежестата постава е исклучително лесна и овозможува проток на воздух додека ве штити од ветер и дожд.

Пространата капуљача обезбедува дополнителна заштита од ветер и дожд кога е потребно.

Јакната е изработена од Primegreen ткаенина која е направена од 100% рециклиран материјал и е дел од иницијативата на брендот за заштита на животната средина.

Не дозволувајте дождот да ве спречи и да ви го уништи тренингот, па затоа облечете ја машката јакна за трчање adidas MEN ACTIVATED TECH WINDBREAKER и продолжете храбро.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Патент
 • Капуљача
 • Мрежеста постава
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Логото на adidas на градите
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: жолта
 • Код на производ: GQ1198
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката јакна за трчање adidas MEN ACTIVATED TECH WINDBREAKER ќе ве заштити од ветер и дожд додека сте на патеката.

Мрежестата постава е исклучително лесна и овозможува проток на воздух додека ве штити од ветер и дожд.

Пространата капуљача обезбедува дополнителна заштита од ветер и дожд кога е потребно.

Јакната е изработена од Primegreen ткаенина која е направена од 100% рециклиран материјал и е дел од иницијативата на брендот за заштита на животната средина.

Не дозволувајте дождот да ве спречи и да ви го уништи тренингот, па затоа облечете ја машката јакна за трчање adidas MEN ACTIVATED TECH WINDBREAKER и продолжете храбро.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Патент
 • Капуљача
 • Мрежеста постава
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Логото на adidas на градите
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: жолта
 • Код на производ: GQ1198
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош