Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M AT T1
M AT T1
M AT T1
M AT T1
M AT T1
M AT T1
M AT T1
M AT T1
M AT T1
M AT T1
Код на производ:
(GM2162)
adidas

M AT T1

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица за тренинг adidas DESIGNED 2 MOVE ACTIVATED TECH AEROREADY TEE ќе ви овозможи исклучителна удобност и комфор за време на секој тренинг. Подетално

Машката маица за тренинг adidas DESIGNED 2 MOVE ACTIVATED TECH AEROREADY TEE ќе ви овозможи исклучителна удобност и комфор за време на секој тренинг.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Големото лого на adidas на градите на сите им дава до знаење на сите дека сте сериозни кога станува збор за спортот и дека сте дел од тимот на брендот.

Облечете ја машката маица за тренинг DESIGNED 2 MOVE ACTIVATED TECH AEROREADY TEE и тренирајте во стил и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Кратки ракави

• Логото на adidas на градите

• Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GM2162

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица за тренинг adidas DESIGNED 2 MOVE ACTIVATED TECH AEROREADY TEE ќе ви овозможи исклучителна удобност и комфор за време на секој тренинг.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Големото лого на adidas на градите на сите им дава до знаење на сите дека сте сериозни кога станува збор за спортот и дека сте дел од тимот на брендот.

Облечете ја машката маица за тренинг DESIGNED 2 MOVE ACTIVATED TECH AEROREADY TEE и тренирајте во стил и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Кратки ракави

• Логото на adidas на градите

• Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GM2162

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош