Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW HE WR HD WVN JKT
M NSW HE WR HD WVN JKT
M NSW HE WR HD WVN JKT
M NSW HE WR HD WVN JKT
M NSW HE WR HD WVN JKT
M NSW HE WR HD WVN JKT
M NSW HE WR HD WVN JKT
M NSW HE WR HD WVN JKT
M NSW HE WR HD WVN JKT
M NSW HE WR HD WVN JKT
Машка јакна
Код на производ:
(DA0001-084)
NIKE

M NSW HE WR HD WVN JKT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Windrunner е машка јакна со капуљача што ќе ви ја обезбеди потребната заштита од ветер и дожд. Впечатливиот, ретро дизајн дава атрактивен изглед. Подетално

Nike Sportswear Windrunner е машка јакна со капуљача што ќе ви ја обезбеди потребната заштита од ветер и дожд.

Впечатливиот, ретро дизајн дава атрактивен изглед.

Инспирирана од познатиот Windrunner модел од 1978 година, оваа јакна се враќа на своите корени.

Капуљачата ја штити главата од неповолни временски услови.

Со помош на патентот, кој се протега по целата должина на јакната, лесно можете да ја прилагодите за вашите потреби.

Страничните џебови имаат и патент и се многу практични за чување ситници.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни движења.

Сјајната ткаенина е лесна и издржлива.

Оваа јакна е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, дури и при ветровито и дождливо време.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиестер

 • Машина за перење е дозволена

 • Боја: сива, бела

 • Шифра на артикл: DA0001-084

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Windrunner е машка јакна со капуљача што ќе ви ја обезбеди потребната заштита од ветер и дожд.

Впечатливиот, ретро дизајн дава атрактивен изглед.

Инспирирана од познатиот Windrunner модел од 1978 година, оваа јакна се враќа на своите корени.

Капуљачата ја штити главата од неповолни временски услови.

Со помош на патентот, кој се протега по целата должина на јакната, лесно можете да ја прилагодите за вашите потреби.

Страничните џебови имаат и патент и се многу практични за чување ситници.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни движења.

Сјајната ткаенина е лесна и издржлива.

Оваа јакна е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, дури и при ветровито и дождливо време.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиестер

 • Машина за перење е дозволена

 • Боја: сива, бела

 • Шифра на артикл: DA0001-084

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош