Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW JOGGER MLNM FLC
W NSW JOGGER MLNM FLC
W NSW JOGGER MLNM FLC
W NSW JOGGER MLNM FLC
W NSW JOGGER MLNM FLC
W NSW JOGGER MLNM FLC
Долен дел тренерки
Код на производ:
(CZ8340-531)
NIKE

W NSW JOGGER MLNM FLC

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Women’s Joggers е долен дел женски тренерки кој можете да го носите секој ден. Опуштениот крој ја следи линијата на телото. Подетално

Nike Sportswear Women’s Joggers е долен дел женски тренерки кој можете да го носите секој ден.

Опуштениот крој ја следи линијата на телото.

Високиот струк визуелно ја издолжува вашата фигура и овозможува совршена удобност кога сте во движење.

Практичните странични џебови се идеално место за сите ситници кои треба да ви бидат при рака.

Овој модел на женски тренерки е незаменлив за сите оние кои сакаат да уживаат во спортски комфор.

Спецификации:

 • Состав: 76% памук, 24% полиестер

 • Стандарден крој

 • Боја: виолетова

 • Шифра на артикл: CZ8340-531

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Women’s Joggers е долен дел женски тренерки кој можете да го носите секој ден.

Опуштениот крој ја следи линијата на телото.

Високиот струк визуелно ја издолжува вашата фигура и овозможува совршена удобност кога сте во движење.

Практичните странични џебови се идеално место за сите ситници кои треба да ви бидат при рака.

Овој модел на женски тренерки е незаменлив за сите оние кои сакаат да уживаат во спортски комфор.

Спецификации:

 • Состав: 76% памук, 24% полиестер

 • Стандарден крој

 • Боја: виолетова

 • Шифра на артикл: CZ8340-531

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Sportswear Women’s Joggers е долен дел женски тренерки кој можете да го носи...
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike W NSW PANT EARTH DAY FT MR е женски долен дел тренерки за секојдневно носење. Има...
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женските долен дел тренерки Nike Sportswear Heritage комбинираат лежерен изглед со мек,...
3.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""