Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PRIMEKNIT TEE M
PRIMEKNIT TEE M
PRIMEKNIT TEE M
PRIMEKNIT TEE M
PRIMEKNIT TEE M
PRIMEKNIT TEE M
PRIMEKNIT TEE M
PRIMEKNIT TEE M
PRIMEKNIT TEE M
PRIMEKNIT TEE M
Машка маица за трчање
Код на производ:
(GL6855)
adidas

PRIMEKNIT TEE M

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
adidas PRIMEKNIT TEE M е машка маица за трчање со кратки ракави. Таа е дизајнирана да обезбеди поголема слобода на движење благодарение на беспрекорната конструкција. Направена е од пријатен и лесен материјал, така што ќе останете фокусирани на спортските предизвици што претстојат. Рефлектирачките својства на ткаенината ќе ве направат видливи на патеката, за да можете да трчате што е можно побезбедно. Препуштете се на вашата страст за трчање во оваа машка маица adidas. Спецификации: • Машка маица - трчање • Кратки ракави • Беспрекорна конструкција • Состав: 59% рециклиран полиестер, 41% најлон • Боја: жолта • Код на производ: GL6855 .
Подетално

adidas PRIMEKNIT TEE M е машка маица за трчање со кратки ракави.

Таа е дизајнирана да обезбеди поголема слобода на движење благодарение на беспрекорната конструкција.

Направена е од пријатен и лесен материјал, така што ќе останете фокусирани на спортските предизвици што претстојат.

Рефлектирачките својства на ткаенината ќе ве направат видливи на патеката, за да можете да трчате што е можно побезбедно.

Препуштете се на вашата страст за трчање во оваа машка маица adidas.

Спецификации:

• Машка маица - трчање

• Кратки ракави

• Беспрекорна конструкција

• Состав: 59% рециклиран полиестер, 41% најлон

• Боја: жолта

• Код на производ: GL6855

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas PRIMEKNIT TEE M е машка маица за трчање со кратки ракави.

Таа е дизајнирана да обезбеди поголема слобода на движење благодарение на беспрекорната конструкција.

Направена е од пријатен и лесен материјал, така што ќе останете фокусирани на спортските предизвици што претстојат.

Рефлектирачките својства на ткаенината ќе ве направат видливи на патеката, за да можете да трчате што е можно побезбедно.

Препуштете се на вашата страст за трчање во оваа машка маица adidas.

Спецификации:

• Машка маица - трчање

• Кратки ракави

• Беспрекорна конструкција

• Состав: 59% рециклиран полиестер, 41% најлон

• Боја: жолта

• Код на производ: GL6855

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM1490
Ослободете ја вашата брзина во машката маица за трчање adidas FAST PRIMEBLUE SHORT SLEE...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FT1431
adidas OWN THE RUN TEE е машка маица за трчање. Оваа маица, која е многу лесна, ќе ви о...
1.252 ДЕН
Заштеда 30%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ9965
adidas OWN THE RUN TEE е машка маица за трчање. Оваа маица, која е многу лесна, ќе ви о...
1.788 ДЕН
Помош